Jak wynająć autokar?

Najłatwiej i najprościej wypełnij formularz rezerwacji, dokonując opcjonalnej rezerwacji autokaru na naszej stronie internetowej, lub zadzwoń do nas albo napisz email biuro@linieautokarowe.pl dokładnie opisując o jaki wyjazd chodzi, należy podać trasę przejazdu, kraje, miasta, drogi, liczbę osób, standard autobusu jaki jest potrzebny, liczbę dni lub godzin jeśli wyjazd jest krótki, w przypadku wyjazdów kilkudniowych należy poinformować czy zapewniony jest nocleg, wyżywienie dla kierowcy lub kierowców oraz czy wynajmujący opłaca parkingi i inne opłaty związane z przemieszczaniem się autobusu: opłaty promowe, wjazdy do miast itp.

W przypadku wycieczek należy podać planowaną ilość przejechanych km każdego dnia oraz ilość godzin pracy kierowcy w danym dniu lub dniach. Podać należy też ile godzin przerwy będzie miał kierowca(cy) miedzy dniami pracy.

W przypadku wyjazdów z dziećmi należy poinformować czy przed wyjazdem planujecie Państwo sprawdzenie autobusu przez policję, nie jest to kłopot dla naszej firmy ale jest to czas pracy kierowcy, który zostanie doliczony do kalkulacji wynajmu autokaru.

Jeśli oczekujecie Państwo expresowej odpowiedzi prosimy o kontakt telefoniczny, po telefonie wysyłamy email z danymi odnośnie wynajmu.

W przypadku gdy zarezerwują Państwo u nas autobus należy zawsze dzień przed wyjazdem skontaktować się na niżej podany numer telefonu w celu potwierdzenia szczegółów wyjazdu.