Sytem partnerski dla biur podróży

Zapraszamy Pastwa do współpracy agencyjnej w zakresie pośrednictwa w wynajmie autokarów. W tym celu uruchomiliśmy automatyczny system kalkulacji - usług wynajmu autokarów zwany dalej FormBus. Prosimy kliknąć poniższy link: FORMBUS

Takie same rozwiązanie mogą Państwo dołączyć na swojej stronie domowej, portalu. 

Model współpracy umożliwia Państwu umieszczenie modułu kalkulacji na Waszej stronie WWW i otrzymywanie prowizji za pośrednictwo w wynajmie autokarów.

Obecnie system umożliwia kalkulację ceny transportu, przesłanie wyliczonej ceny i oferty na maila. Dodatkowe funkcje: możliwość generowania oferty dla klienta w PDF, możliwość wysłania oferty do klienta w PDF, poprzez formularz,sprawdzanie on-line dostępności autokarów, rezerwację on-line bez konieczności dzwonienia.

Dodatkowe funkcje handlowe systemu: brak kosztów podstawienia autokaru z miejsca wyjazdu, system aukcyjny wynajmu autokarów.


Nasza propozycja finansowa:
  • 3% prowizji przy obrocie do 100.000 PLN
  • 3,4% prowizji przy obrocie powyżej 200.000 PLN
  • 3,8% prowizji przy obrocie powyżej 300.000 PLN
  • 4% prowizji przy obrocie powyżej 400.000 PLN


Dodatkowo agent ma możliwość regulowania ceny na swojej wyszukiwarce, co umożliwia zwiększenie otrzymywanej prowizji według cen lokalnych - atrakcyjnych rynkowo.

Jednoczenie zapraszamy przewoźników do współpracy w zakresie współpracy przez taki system rezerwacji. Prowizja od transakcji wynosi 1% za pozyskanie sprzedaży przez agencję turystyczną. Nie ma żadnych innych kosztów utrzymania systemu dla przewoźnika.

Ważne linki z informacją o programie partnerskim FORMBUS, instrukcja instalacji programu partnerskiego, dodatkowe możliwości...

Kliknij na linku i zobacz więcej informacji:
  1. Program partnerski FormBus
  2. Instalacja programu Formbus
  3. Dodatkowe możliwości FormBusa